مقاله میکروکنترلر چیست

مطالب دیگر:
دانلود مقاله مسئوليت پزشك را از دو جنبه كيفري و مدنيپروژه کامل مکانیزم جک قیچی Scissor Jack با کتیادانلود مقاله مفهوم عدالت در حقوقدانلود مقاله اجزای دوچرخهدانلود مقاله احتیاجات اساسی در تغذیه و رژیم غذایی کاراته کاهادانلود مقاله اخلاق و ورزشدانلود مقاله ارتباط ورزش و سیاستپاورپوینت تعريف و اپيدميولوژي حوادث غير مترقبه ( DISASTERS ) دانلود پاورپوینت درباره ی سر فصل های آموزشی تثبیت فیزکی وانتقال مصدوم دانلود پاورپوینت درباره ی سرفصل های نمایه سازیدانلود پاورپوینت درباره ی سود تقسیم نشده و سود سهامپاورپوینت موسسات ضامن کارانه تیر پاورپوینت عوامل بیرونی موثر بر ساختار ژنتیکی تحقیق درباره موقعیت مکه و نقش آن در رشد اسلامتحقیق درباره موقعیت جغرافیایی استان سیستان و بلوچستاندانلود مقاله آسيب شناسي در رشته هاي ورزشي خاصتحقیق درباره مودم چیستدانلود پاورپوینت درباره ی سیاستهای سرمایه در گردشدانلود پاورپوینت درباره ی شناخت رفتار با کودکانپروژه مدیریت فروشگاه کتاب با زبان سی شارپ و پایگاه داده SQL-Server
مقاله میکروکنترلر چیست |626866|niceteach|اِن آی|لینک خرید فایل|
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان مقاله میکروکنترلر چیست آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود 21 ص با فرمت WORD

قطعه ای که این روزها دارد جای خود را در خیلی از وسایل الکتریکی باز میکند .از تلفن گرفته تا موبایل از ماوس لیزری که الان دستتان روی آن است و دارین باهاش کامپیوتر رو کنترل میکنید تا هر وسیله ای که بتوان پیچیدگی رو در اون دید میتونید یک میکروکنترلر رو ببینید .

کلمه میکروکنترلر:

این کلمه از دو کلمه 1- میکرو2-کنترلرتشکیل شده

1-میکرو : میدونین که این یک واحد یونانی است و برابر با 10 به توان منفی 6 متر است. یعنی یک ملیونیوم متر واحده خیلی کوچیکیه نه....ولی واحدهای خیلی کوچیکتر از این هم داریم که در الکترونیک مورد استفاده قرار میگیرند در قسمتهای بعدی توضیحیهاتی راجع به این واحد ها و موارد استفاده آنها داده میشه.

2-کنترلر : که همه معنی و مفهومشو میدونین . یعنی کنترل کننده به تعبیری یعنی "مغز " البته بدون تفکر فقط دستوراتی که به اون داده میشه به نحو احسن انجام میده.

حال نحوه انجام دادن کار میکروکنترلر را به صورت کلی بررسی میکنیم