مقاله MPLS

مطالب دیگر:
📗نقشه زمین شناسی حوضه آبریز گاوخونی📗آنالیز خوشه‌ای📗داده کاوی توالی های تکرارپذیر📗داده‌كاوی : محرمانگی و امنیت داده‌ها📗آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت ایران خودرو دیزل در سال 80📗آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت ایران خودرو دیزل در سال 81📗آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت ایران خودرو دیزل در سال 82📗آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت ایران خودرو دیزل در سال 83📗آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت ایران خودرو دیزل در سال 84📗آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت ایران خودرو دیزل در سال 85📗آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت ایران خودرو دیزل در سال 86📗آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت ایران خودرو دیزل در سال 87📗نقشه زمین شناسی حوضه آبریز کویر ابرکوه – سیرجان📗آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت ایران خودرو دیزل در سال 88📗آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت ایران خودرو دیزل در سال 89📗آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت ایران خودرو دیزل در سال 90📗درخت تصمیم گیری decision tree📗نقشه زمین شناسی حوضه آبریز دریاچه های طشک- بختگان و مهارلو📗نقشه زمین شناسی حوضه آبریز اردستان ، ریگ زرین و سیاه کوه📗تحلیل داده ‏ها با بهره‏گیری از خوشه ‏بندی فازی:
مقاله MPLS|626915|niceteach|اِن آی|لینک خرید فایل|
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان مقاله MPLS آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود مقاله MPLS در 22 ص با فرمت word

چكيده :

در اين مقاله MPLS (Multi-Protocol Label Switching) را از لحاظ تاريخي بررسي كرده و مزايا و اهداف و ويژگيها و چگونگي مسيريابي و علامت گذاري و جريان داده و LIB را در آن شرح مي‌دهيم. سپس كاربرد آن را در مهندسي ترافيك، CoS، QoS و VPNهاي لايه 2 و لايه 3 بيان مي‌كنيم.

كلمات كليدي:

OPSF, RFC, IETF, IBM, ATM, QoS, IP, MPLS, RSVP-TE, LIB, FEC, LSP, VPN, TDM, BGP, Constraint-Based Routing, QoS, CoS, Traffic Engineering, IGP, VPL, VRF, PE, CE, Frame Relay, LDP, IS-IS-TE, OSPF-TE


1) مقدمه:

سرويس‌ها و شبكه‌هاي ارتباطي امروزي، بر روي يك الگوي مترمركز و به هم نزديك شده IP نقل مكان مي‌كنند. سوئيچينگ برچسب چند پروتكله يا MPLS (Multi Protocol Label Switching) به عنوان يك كليد قدرتمند تكنولوژي براي اين نقل مكان پديدار شده است و به اين جهت اينگونه ناميده مي شود كه پروتكل شبكه استفاده كننده از MPLS مي‌تواند IP يا هر پروتكل ديگري مثل IP باشد. ارزش تكنولوژي MPLS براي تحويل سرويس‌هاي جديد كاملاً ثابت شده است و اين تكنولوژي نقل مكان از يك شبكه قديم به جديد را اجازه مي‌دهد و هم شبكه‌هاي قديم و جديد را پشتيباني مي‌كند. همچنين MPLS در افزايش كيفيت خدمات QoS و فراهم كردن سطح مناسبي از امنيت، نقش بسزايي را ايفا مي‌كند.

MPLS درخواست بزرگي براي فراهم كننده‌هاي ارتباطات مي‌باشد به اين علت كه تنوع سرويس‌ها را مي‌تواند به خوبي هندل كند. MPLS در سرمايه‌گذاري شبكه‌هاي بزرگ سازمان و تشكلاتي مانند كمپاني‌هاي سرمايه‌گذاري و تكنولوژي و آژانس‌ها و ارتش و نظام نيز ايفاي نقش مي‌كند.