تقویت قوای ذهنی و جسمی کودکان با استفاده از بازی های مناسب(بیش از 10 بازی بسیار جذاب)

تقویت قوای ذهنی و جسمی کودکان با استفاده از بازی های مناسب(بیش از 10 بازی بسیار جذاب)|626926|niceteach|اِن آی|لینک خرید فایل|تقویت قوای ذهنی,بازی برای کودکان,بازی های آموزشی,دانلود بازی,بازی و سرگرمی,بازی های کودکانه,
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان تقویت قوای ذهنی و جسمی کودکان با استفاده از بازی های مناسب(بیش از 10 بازی بسیار جذاب) آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

والدین گرامی : ضمن عرض ادب و احترام خدمت شما دوست خوبم به اطلاع می رسانم که ما همواره به دنبال انتخاب بازی هایی هستیم که علاوه بر جذابیت و ایجاد سرگرمی ، به نوعی آموزشی بوده و مهارتهای فردی کودکان عزیزتان را بالا ببرد.

لذا در این مجموعه تلاش کردیم تا یک سری بازی های کم حجم و با گرافیک بسیار بالا رو از بین هزاران بازی موجود در آرشیومون جمع آوری کنیم و طی جلسات متعددی با کارشناسانمون بازی ها رو از لحاظ فنی و محتوایی دسته بندی کرده و سپس بازی هایی که علاوه بر ایجاد سرگرمی و لذت ، برای تقویت قوای فکری و جسمی فرزندان دلبندمون هم مناسب بود رو در مجموعه زیر برای دانلود قرار دادیم.

محتوای فایل به شرح زیر است:

آموزش حروف انگلیسی ، معرفی اشیائ و چهار فصل سال با وصل کردن نقاط به هم

**توصیه میکنم حتما دانلود بفرمایید**

این یکی از بازی های بسیار جذاب و آموزنده هست که برای کودکان طراحی شده و در آن به آموزش اعداد و تلفظ اونا به زبان انگلیسی و کلمه ها و معرفی اشیاء و چهار فصل سال می پردازه .

به این صورت که کودکان عزیز بعد از انتخاب یکی از فصول سال با اتصال یک سری نقاط مشخص شده و به ترتیب به هم تا انتها یک شکلی رو بدست میارن که در اون فصل سال و صحنه انتخابی کاربرد داره.

گرافیک این بازی برای بچه ها بسیار جذابه و شما دوست خوبم می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F روی صفحه کلید این بازی رو به صورت تمام صفحه در بیارید تا کوچولوهای عزیزتون بیشتر از فضای بازی لذت ببرن. همچنین با زدن کلید Esc اندازه صفحه دوباره به حالت اولش برمی گرده

والدین گرامی : آموزش اعداد لاتین - دقت و تمرکز در اتصال نقاط - معرفی چهار فصل سال و آموزش زبان انگلیسی مرتبط با موضوع بازی از نقاط بسیار مثبت این برنامه هست.

بازی دقت و تمرکز با دوراااااااااا

این بازی رو فقط بچه های باهوش و با دقت انتخاب کنن چون نیاز به دقت و تمرکز داره و موفق شدن در اون کار هرکسی نیست

بچه های خوب من ، حتما همتون دورا رو می شناسین یه دختر پر انرژی و باهوش . دورا خواهر دییگو هست و می خواد اینجا با شما بازی دقت و هوش کنه. شما باید اون قسمت هایی که در تابلو سمت چپ تصویر هست رو تو قسمت سمت راست پیدا کنید . درسته که بعضی هاش خیلی مشخصه و راحت پیدا میشه اما بعضی ها هم خیلی سخته . در طول بازی دوراا و دوستاش برات آواز می خونن و تشویقت هم می کنن تا تو دوست خوبم بتونی موفق بشی و به مرحله بعدی راه پیدا کنی. حالا شروع کن ببینم امیدوارم که همه مراحل رو با موفقیت پشت سر بزاری.

گرافیک این بازی برای بچه ها بسیار جذابه و شما می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F روی صفحه کلید این بازی رو به صورت تمام صفحه در بیارید تا کوچولوهای عزیزتون بیشتر از فضای بازی لذت ببرن. همچنین با زدن کلید Esc اندازه صفحه دوباره به حالت اولش برمی گرده

والدین گرامی : این بازی قدرت فکر و عضلات چشم و قدرت تصویرسازی کودکان رو بالا می بره

رانندگی و حفظ تعادل ماشین با دییگو

بچه های خوب من ، حتما همتون دییگو رو می شناسین یه پسر شیطون و بازیگوش اما باهوش و تمیز .تو این بازی دییگو می خواد با ماشینش رانندگی کنه اما می خواد کنترل ماشینشو به به دست تو دوست خوبم بده . پس باید حرفه ای عمل کنی و نزاری تعادل ماشین از دستت در بره .ضمنا هرچی که جلوتر بری وضعیت جاده خرابتر می شه و تعادل ماشین سخت تره هااااااا . حالا شروع کن ببینم امیدوارم که همه مراحل رو با موفقیت پشت سر بزاری.

گرافیک این بازی برای بچه ها بسیار جذابه و شما دوست خوبم می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F روی صفحه کلید این بازی رو به صورت تمام صفحه در بیارید تا کوچولوهای عزیزتون بیشتر از فضای بازی لذت ببرن. همچنین با زدن کلید Esc اندازه صفحه دوباره به حالت اولش برمیگرده

والدین گرامی : این بازی سرعت عمل ، قدرت فکر و تصویرسازی کودکان رو بالا می بره و به تقویت عضلات چشم کمک میکنه

رانندگی و حفظ تعادل دوچرخه با دوراااااااااا

بچه های خوب من ، حالا دیگه همتون دورا رو می شناسین یه دختر پر انرژی و باهوش . دورا خواهر دییگو هست و می خواد تو این بازی با دوچرخش رانندگی کنه و سگشو که داخل یدک کش دوچرخش هست رو ببره هوا خوری اما مجبور میشه از راه های پر دست انداز عبور کنه که نیاز به کمک تو دوست خوبم داره .دورا ازت میخواد تو رانندگی دوچرخش کمکش کنی و تا آخر راه باهاش باشی و سعی کنی تعادل دوچرخه برهم نریزه . پس باید حرفه ای عمل کنی. ضمنا هرچی که جلوتر بری وضعیت جاده خرابتر میشه و تعادل دوچرخه سخت تره هااااااا . حالا شروع کن ببینم امیدوارم که همه مراحل رو با موفقیت پشت سر بزاری.

گرافیک این بازی برای بچه ها بسیار جذابه و شما دوست خوبم می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F روی صفحه کلید این بازی رو به صورت تمام صفحه در بیارید تا کوچولوهای عزیزتون بیشتر از فضای بازی لذت ببرن. همچنین با زدن کلید Esc اندازه صفحه دوباره به حالت اولش برمی گرده

والدین گرامی : این بازی سرعت عمل ، قدرت فکر و تصویرسازی کودکان رو بالا می بره و به تقویت عضلات چشم کمک میکنه.

بازی گلف با دوراااا

بچه های خوب من ، دختر پر انرژی و باهوش بازی ما می خواد اینجا با شما گلف بازی کنه. شما باید طبق نشانه هایی که به صورت فلش آبی رنگ تو بازی میاد به توپ ضربه بزنید تا وارد سوراخ بشه.باید خیلی دقت کنید که با تعداد کمتری ضربه موفق بشید و به مرحله بعدی برید.تو مرحله های بعدی یه امکاناتی براتون ظاهر می شه که شما رو شگفت زده می کنه. در طول بازی هم دورا سعی می کنه راهنمایی و تشویقت کنه تا تو دوست خوبم بتونی موفق بشی و به مرحله بعدی راه پیدا کنی. حالا شروع کن ببینم امیدوارم که همه مراحل رو با موفقیت پشت سر بزاری.

گرافیک این بازی برای بچه ها بسیار جذابه و شما می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F روی صفحه کلید این بازی رو به صورت تمام صفحه در بیارید تا کوچولوهای عزیزتون بیشتر از فضای بازی لذت ببرن. همچنین با زدن کلید Esc اندازه صفحه دوباره به حالت اولش برمی گرده

والدین گرامی : این بازی قدرت فکر و عضلات چشم و قدرت تصویرسازی کودکان رو بالا می بره

بازی مشکلات BUNNY

بازی مشکلات BUNNY S

بچه های خوب من ، ما خرگوش بازی گوشی داریم که برای تامین غذای خانوادش مجبوره غذا جمع آوری کنه .مرتب برای جمع کردن هویج به این طرف و آن طرف می ره و البته سر راهش هم مشکلاتی براش پیش میاد که از تو دوست عزیزم کمک می خواد. تو می تونی به اون برای گرفتن هویج هاش کمک کنی. هروقت به مشکلی رسید یا چاله ای سر راهش سبز شد با استفاده از دکمه سمت چپ موس کامپیوترت اونو از خطر دور کنی. بعضی وقتا هم یه فلش های راهنما یی برات میاد که به اونها توجه کن. باید خیلی دقت کنی که با تعداد کمتری خطا موفق بشی و به مرحله بعدی بری. تو مرحله های بعدی یه امکاناتی برات ظاهر میشه که شما رو شگفت زده میکنه. حالا شروع کن ببینم امیدوارم که همه مراحل رو با موفقیت پشت سر بزاری.

گرافیک این بازی برای بچه ها بسیار جذابه و شما می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F روی صفحه کلید این بازی رو به صورت تمام صفحه در بیارید تا کوچولوهای عزیزتون بیشتر از فضای بازی لذت ببرن. همچنین با زدن کلید Esc اندازه صفحه دوباره به حالت اولش برمی گرده

والدین گرامی : این بازی قدرت فکر و عضلات چشم و سرعت عمل و هماهنگی بین چشم و دست و مغز کودکان رو بالا میبره

بچه ها نقاشی....

عزیزان من ، این یکی از بهترین بازی هایی که ما تا به حال در زمینه نقاشی بررسی کردیم. امکانات خوبی داره و از همه مهمتر وقتی نقاشیت تموم شد می تونی اونو پرینت بگیری ، قاب کنی و به دیوار اطاقت بچسبونی. در مورد این بازی و امکاناتش دیگه هیچی نمی گم چون خیل راحت تو دسترسه و با یه بار کار کردن باهاش حسابی وارد میشی. امیدوارم که از این بازی خوشت بیاد و همیشه ازش استفاده کنی.

گرافیک این بازی برای بچه ها بسیار جذابه و شما می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F روی صفحه کلید این بازی رو به صورت تمام صفحه در بیارید تا کوچولوهای عزیزتون بیشتر از فضای بازی لذت ببرن. همچنین با زدن کلید Esc اندازه صفحه دوباره به حالت اولش برمی گرده. ضمنا این بازی تو انواع گوشی تلفن همراه و تبلت که از نرم افزار فلش پلیر پشتیبانی می کنن هم اجرا میشه.

والدین گرامی : این بازی قدرت تصویرسازی و عضلات چشم و سرعت عمل و هماهنگی بین چشم و دست و مغز کودکان رو بالا می بره

بازی بگرد و پیدا کن

دوست خوبم: من مطمئنم که موقع بازی با این برنامه آن چنان غرق در اون میشی که گذر زمان رو درک نمی کنی .این یکی از زیبا ترین بازی های تمرکزی و دقتی است که شما رو پای کامپیوتر میخکوب می کنه.توی این بازی باید با استفاده از ذره بینی که بهت داده می شه تو تصویر برگردی و اعدادی که در زیر داخل کادر برات مشخص شده رو پیدا کنی. مغرور نشوووووووو شاید بتونی اولین اعداد رو براحتی پیدا کنی اما بهت قول میدم برای پیدا کردن همه اعداد باید کلی زحمت بکشی. بعد از پیدا کردن همه اعداد هم درصورتی که هنوز امتیازی برات مونده باشه می ری مرحله بعد.

بهت قول می دم اگه تو شب نشینی هاتون از این بازی با دوستان و فامیل استفاده کنی همه رو حسابی سرگرم می کنی و روز یا شب خیلی خوبی رو برای خودت و بقیه رقم میزنی. آرزو من و همکارانم خوشحالی و شادابی تو دوست خوبم هست

گرافیک این بازی برای بچه ها بسیار جذابه و شما می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F روی صفحه کلید این بازی رو به صورت تمام صفحه در بیارید تا کوچولوهای عزیزتون بیشتر از فضای بازی لذت ببرن. همچنین با زدن کلید Esc اندازه صفحه دوباره به حالت اولش برمی گرده. ضمنا این بازی تو انواع گوشی تلفن همراه و تبلت که از نرم افزار فلش پلیر پشتیبانی میکنن هم اجرا میشه.

والدین گرامی : این بازی قدرت تمرکز و تقویت عضلات چشم و سرعت عمل و هماهنگی بین چشم و دست و مغز کودکان رو بالا می بره

بازی بمب حافظه

"توصیه میکنم حتما از این بازی ارزشمند استفاده بفرمایید"

خب من این بازی رو برای بچه های باهوش و با قدرت و تمرکز بالا پیشنهاد میدم.حتی به شما والدین محترم هم توصیه می کنم که برای یک بار هم که شده این بازی رو تا مرحله آخر انجام بدین (البته اگه تونستید).

بازی به این شکله که ابتدا از مراحل آسون شروع میشه و یک لحظه جدولی رو به شما نشون میده که شکل غذاهای مختلفی توش هست اما در کنار اونها چندتا بمب هم هست .بعد از نمایش چند ثانیه ای جدول تصاویر برای شما محو میشه و شما با تصویر سریعی که از جدول در ذهنتون ساختید حالا باید روی غذا های احتمالی کلیک کنید و جدول رو کامل کنید . مواظب باشد که یه وقت روی بمب نزنید و ان رو منفجر کنید که در این صورت اون مرحله رو میبازید و باید دوباره بازی کنید.

بهت قول میدم اگه تو شب نشینی هاتون از این بازی با دوستان و فامیل استفاده کنی همه رو حسابی سرگرم میکنی و روز یا شب خیلی خوبی رو برای خودت و بقیه رقم میزنی. آرزو من و همکارانم خوشحالی و شادابی تو دوست خوبم هست

گرافیک این بازی برای بچه ها بسیار جذابه و شما می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F روی صفحه کلید این بازی رو به صورت تمام صفحه در بیارید تا کوچولوهای عزیزتون بیشتر از فضای بازی لذت ببرن. همچنین با زدن کلید Esc اندازه صفحه دوباره به حالت اولش برمی گرده. ضمنا این بازی تو انواع گوشی تلفن همراه و تبلت که از نرم افزار فلش پلیر پشتیبانی میکنن هم اجرا میشه.

والدین گرامی : این بازی قدرت تصویر سازی ذهنی کودکان شما رو بسیار بالا می بره و توصیه می کنم حتما از این بازی ارزشمند استفاده بفرمایید.

راهنمای غار

این یه بازی بسیار جذابه که خیلی مورد توجه پیش دبستانی ها و مدارس هوشمند قرار گرفته. در این بازی بچه ها سعی میکنن با تفکر و تجسم یک راه برای شخصیت داستانی بازی ایجاد کنند تا اون بتونه با استفاده از بیشترین امتیاز کسب شده به غار راه پیدار کنه.و به مرحله بعد بره. طبیعتا هرچه مراحل بیشتری رو سپری کنید حل معمای ایجاد راه ، سخت تر میشه و بچه های عزیز مجبورن تمرکز و فکر بیشتری روی بازی و حل اون داشته باشن.

گرافیک این بازی برای بچه ها بسیار جذابه و شما می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F روی صفحه کلید این بازی رو به صورت تمام صفحه در بیارید تا کوچولوهای عزیزتون بیشتر از فضای بازی لذت ببرن. همچنین با زدن کلید Esc اندازه صفحه دوباره به حالت اولش برمی گرده. ضمنا این بازی تو انواع گوشی تلفن همراه و تبلت که از نرم افزار فلش پلیر پشتیبانی میکنن هم اجرا میشه.

والدین گرامی : این بازی قدرت تمرکز و تفکر و سرعت عمل کودکان رو بالا می بره

بازی زیبای معما (آموزش زبان انگلیسی با استفاده از اشکال و بازی برای کودکان)

"توصیه میکنم حتما از این بازی ارزشمند استفاده بفرمایید"

این بازی به تنهایی خودش یک نرم افزار محسوب میشه که در اغلب موسسات آموزش زبان انگلیسی برای بچه ها به قیمت بالایی به فروش میرسد. این بازی در سه سطح مبتدی و متوسط و پیشرفته قابل اجراست که همون اول از کاربر میپرسه که می خوای در کدوم سطح بازی رو شروع کنی.

در این بازی آموزشی ، بعد از اینکه سطح بازی رو انتخاب کردین یه سری اشکال مختلف براتون نمایان میشه و بعد یک سوال یا متن ظاهر میشه که در مورد یکی از اون اشکال توضیح داده شده و شما باید با توجه به متن ، شکل مرتبط رو پیدا و انتخاب کنید و امتیاز بگیرید. این روال برای تمام اشکال ادامه پیدا میکنه و من امیدوارم بدون کسر امتیاز بتونی در زمان تعیین شده به همه پرسش های متنی پاسخ مناسب و صحیح بدی.

دوست عزیزم این بازی بسیار با ارزش در اغلب موسسات آموزش زبان انگلیسی و مدارس هوشمند مورد استقبال قرار گرفته و فوق العاده کاربردی است و من توصیه می کنم حتما از محتوای این فایل آموزشی بهرمند شوید

گرافیک این بازی برای بچه ها بسیار جذابه و شما می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F روی صفحه کلید این بازی رو به صورت تمام صفحه در بیارید تا کوچولوهای عزیزتون بیشتر از فضای بازی لذت ببرن. همچنین با زدن کلید Esc اندازه صفحه دوباره به حالت اولش برمی گرده. ضمنا این بازی تو انواع گوشی تلفن همراه و تبلت که از نرم افزار فلش پلیر پشتیبانی میکنن هم اجرا می شه.

والدین گرامی : این بازی به آموزش زبان انگلیسی و درک مفاهیم کلمات با استفاده از الگوهای موثر تصویرگری، قدرت تمرکز و تفکر کودکان رو بالا می برد

بازی حافظه

این بازی همون طور که از اسمش پیداست برای تقویت حافظه و قدرت تجسم بچه ها کاربرد داره و چون بصورت گرافیکی همراه با موسیقی هم هست از جذابیت فوق العاده برخورداره. این بازی در سه سطح اجرا میشه که شما باید همون ابتدای بازی اونو مشخص کنید. من پیشنهاد میکنم شما ابتدا از سطح اول شروع کنید و مرحله ای جلو برید. البته حواستون به امتیازهایی که میگیرید هم باشه. شما دوست خوبم می تونید با این بازی یک مسابقه اجرا کنید و لحضات شاد و خاطره انگیزی رو با دوستان و اعضای خانواده داشته باشید.

گرافیک این بازی برای بچه ها بسیار جذابه و شما می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + F روی صفحه کلید این بازی رو به صورت تمام صفحه در بیارید تا کوچولوهای عزیزتون بیشتر از فضای بازی لذت ببرن. همچنین با زدن کلید Esc اندازه صفحه دوباره به حالت اولش برمی گرده. ضمنا این بازی تو انواع گوشی تلفن همراه و تبلت که از نرم افزار فلش پلیر پشتیبانی میکنن هم اجرا میشه.

والدین گرامی : این بازی به تقویت قوای فکری و بالا بردن تمرکز کودکان کمک شایانی می کند.

******************

هموطن گرامی: ما در این مجموعه سعی کردیم تعداد بازی ها رو افزایش و قیمت آن را کاهش دهیم ، تا تعداد بیشتری از کودکان عزیز بتوانند از محتواهای آموزشی تفریحی این فایل استفاده نمایند.

"آرزوی قلبی ما خوشحالی و شادابی همه کودکان این مرز و بوم است"

گارانتی محصول :

دوست خوبم : گروهی از جوانان فهیم و خلاق , با بهره گیری از اندیشه های نو و صرف هزینه های زیاد حاصل تلاش و زحمات شبانه روزی خود را در این مجموعه گردآوری نموده اند و امید دارند تا شما دوست خوبم با تهیه نسخه اصلی این اثر، همواره در تولید محتوای کودکانه مشوق آنان باشید. بنابراین امیدواریم از این بازی ها که با هدف آموزش و تقویت قوای ذهنی و جسمی کودکانتان آماده شده است استفاده کنید و چنانچه بعد از دانلود فایل از کیفیت اون راضی نبودید به آدرسgoolhayeasemani@gmail.com ایمیل بزنید تا در صورت عدم رضایت شما وجه پرداختی رو به حساب شما باز گردانیم.

شاد ، پیروز و سربلند باشید.